Удар по ТЦК у Кривому Розі. Сухопутні війська повідомили деталі
Російські загарбники атакували у Кривому Розі з дроном
Російські загарбники влаштували атаку безпілотником поруч з будівлею одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у Кривому Розі. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на Сухопутні війська ЗСУ.
«Завдяки вчасно відпрацьованим заходам безпеки при отриманні сигналу повітряної тривоги вдалося уникнути травмування і втрат серед особового складу.
Військовослужбовці та цивільні працівники установи прийом громадян не здійснювали та під час тривоги перебували в укритті», - йдеться в заяві.
Нові атаки російських терористів в Україні
Нагадаємо, російські терористи сьогодні вдень атакували Кривий Ріг на Дніпропетровщині дроном-камікадзе. Цієї ночі ворог також завдав ударів по Одесі ударними дронами.
До слова, окупанти вперше атакували Харків дроном нового типу під назвою «Чєрніка», потужність його бойової частини схожа на безпілотник «Молнія». Фахівці Департаменту надзвичайних ситуацій вперше зафіксували удар дроном нового типу. Він схожий на російську «Молнію», однак відрізняється конструкцією. Внаслідок його удару пошкоджень зазнали кілька авто в гаражному кооперативі.
Загалом з 23 по 29 червня Харків пережив 16 ворожих атак. Вибухи були зафіксовані в Немишлянському, Київському та Індустріальному районах міста. Руйнацій зазнали як житлові будинки, так і цивільні підприємства. Внаслідок обстрілів постраждали чотири людини, серед них - дитина.
Підсумок: Українські військові зафіксували нову атаку російських загарбників у Кривому Розі, які використали безпілотник для вдару біля одного з районних центрів. Також повідомляється про інші атаки українських міст дронами, що почали застосовувати нові типи безпілотників зі збільшеною потужністю.
Читайте також

