Україна нарощує експорт зернових - Мінагрополітики
Журналіст
Ганна Ткач
20.02.2025 - 12:15
724 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У Міністерстві аграрної політики та продовольства повідомили, що з початку 2024/25 маркетингового року Україна експортувала 27,99 млн тонн зернових і зернобобових культур. Це на 0,93 млн тонн більше, ніж у минулому році на цю ж саму дату.
У наступною розбивкою по культурам: пшениця - 11,67 млн тонн (у 2023/24 МР - 10,52 млн тонн), ячмінь - 2,11 млн тонн (1,55 млн тонн), жито - 10,8 тис. тонн (1 тис. тонн), кукурудза - 13,78 млн тонн (14,72 млн тонн).
У лютому 2025 року експорт зернових та зернобобових становив 2,3 млн тонн, що менше, ніж у лютому минулого року, коли було експортовано 3,18 млн тонн.
Загальний експорт борошна з України склав 46,1 тис. тонн, з них пшеничного - 42,6 тис. тонн.
Читайте також
Хмельниччина посилила вимоги до бронювання аграріїв
вчора, 06:29
152 переглянули
США дозволили продаж іранської нафти в обмін на транзит у протоці
23.06.2026 - 08:28
99 переглянули
Вартість вантажних перевезень в Україні можуть переглянути з ризиком для експорту
23.06.2026 - 01:20
116 переглянули
Фонд держмайна готує приватизацію десяти заводів за 10-13 млрд гривень
22.06.2026 - 08:53
151 переглянули

