Україна скоро може залишитись без прісної води через підрив Каховської ГЕС
Журналіст
Пащенко Ірина
01.03.2024 - 03:00
1268 переглянули
Підрив Каховської ГЕС досі спостерігаються наслідки цього теракту. Одразу після трагедії Україна втратила майже половину своїх запасів прісної води. Такої води вистачило б українцям на рік.
За словами гендиректора «Укргідроенерго» Ігоря Сироти, до теракту у водосховищі було майже 19 млн кубометрів води, після залишилось не більше 3,5 млн. Як такі наслідки вплинуть на громадян країни, тяжко навіть складно спрогнозувати.
Читайте також
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
22 переглянули
Двоє військових з однієї родини повернулися з полону через 4 роки
сьогодні, 05:28
26 переглянули
У Вінниці через вибух невідомого предмета госпіталізували двох дітей
сьогодні, 05:08
39 переглянули
У Польщі затримали чоловіка за напад на українську касирку в Żabka
сьогодні, 05:04
39 переглянули

