Україна та Іспанія підписали туристичний меморандум: що це змінить
Журналіст
Ганна Ткач
18.11.2025 - 19:52
1977 переглянули
Як повідомляє Міністерство Туризму: Ура! Україна та Іспанія підписали Меморандум про співпрацю у сфері туризму. Це дуже важливо! Нас чекають нові можливості для розвитку співпраці між нашими країнами.
Домовленість про підписання цього документа була досягнута під час Генасамблеї UN Tourism в Ер-Ріяді, під час візиту Президента України до Іспанії. Справжній крок до спільної праці!
Що передбачає Меморандум?
- розвиток різних видів туризму;
- збільшення обміну туристами між країнами;
- проведення спільних заходів та виставок;
- співпраця у професійній підготовці;
- розвиток безпечного та сталого туризму.
«Меморандум буде діяти три роки, але наша співпраця, я впевнена, триватиме і далі. Партнерство - це завжди спільне бачення, підтримка та бажання робити світ кращим. Дякуємо Іспанії за підтримку і солідарність. Перед нами багато роботи і спільних перемог!» - сказала Голова ДАРТ Наталя Табака.
Україна та Іспанія підписали Меморандум про співпрацю у сфері туризму, що відкриває нові можливості для розвитку туристичних відносин між двома країнами. Домовленість передбачає співпрацю у різних сферах туризму, обмін досвідом та ресурсами, а також спільні заходи для підтримки безпечного та сталого туризму.
Читайте також
Названо шість найкращих місць Європи для відпочинку у вересні
сьогодні, 03:36
67 переглянули
Мінфін підписав меморандуми з чотирма університетами для реформи держсектору
вчора, 09:20
99 переглянули
Венеція планує підвищити плату за вхід для туристів до 50 євро
22.06.2026 - 23:40
119 переглянули
Туристичний збір в Україні зріс на 13% за перший квартал
22.06.2026 - 21:00
126 переглянули

