Україна та Туреччина поглиблюють енергетичну співпрацю: ключові домовленості
Як повідомляє hvylya.net: Міністр енергетики України Світлана Гринчук провела онлайн-зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Республіки Туреччина Альпарсланом Байрактаром.
Згідно з інформацією Міненерго, під час спілкування обговорювалися питання оновлення договірної бази у сфері енергетики, відновлення роботи спільної українсько-турецької робочої групи з енергетики, запуск проєктів з постачання та зберігання природного газу, а також участь турецького бізнесу у модернізації енергетичної інфраструктури України.
"Україна та Туреччина мають тривалу історію енергетичного партнерства. Ми зробили черговий крок до поглиблення співпраці, зокрема у сфері постачання та зберігання газу. Стратегічне розташування Туреччини, її газова інфраструктура та активність турецьких компаній створюють додаткові можливості для зміцнення енергетичної безпеки нашого регіону",
- зазначила Світлана Гринчук.
Домовлено активізувати роботу двосторонньої робочої групи, яка не збиралася з 2021 року. Це дозволить системно координувати реалізацію спільних ініціатив, розробляти плани та затверджувати технічні рішення.
Дві країни мають давню історію співпраці в енергетичній галузі, тому активізація роботи українсько-турецької робочої групи може сприяти подальшому розвитку співпраці та зміцненню енергетичної безпеки обох країн.
Читайте також

