Україна відновлює співробітництво з Європейським космічним агентством
Журналіст
Ганна Ткач
20.06.2025 - 12:30
1734 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Верховна Рада схвалила угоду з Європейським космічним агентством, яка дозволить співпрацювати в сфері мирного використання космосу на наступні 5 років. Це означає, що українські вчені та спеціалісти зможуть активно брати участь у спільних проєктах і обмінюватися науковою інформацією з партнерами з ЄС.
Згідно з інформацією пресслужби Верховної Ради, це рішення є важливим для розвитку вітчизняної космічної галузі та зміцнення міжнародного партнерства, а також відкриває нові можливості для співпраці у галузі космічних досліджень.
Читайте також
Телескоп Джеймс Вебб зафіксував рекордний стрибок температури на екзопланеті
сьогодні, 02:48
52 переглянули
Міжзоряна комета 3I/ATLAS має унікальний хімічний склад
сьогодні, 02:44
55 переглянули
Телескоп Вебб зафіксував екстремальне нагрівання екзопланети
сьогодні, 01:08
65 переглянули
Науковці виявили, що бідність прискорює старіння з дитинства
вчора, 22:36
63 переглянули
Штучний інтелект навчився виявляти космічні урагани з точністю майже 98%
вчора, 22:28
65 переглянули
Науковці з’ясували, що тиранозаври росли до 40 років
вчора, 13:16
82 переглянули

