Україна вийшла у півфінал юніорського Євро з футболу після перемоги над Італією

Дівчина в футбольній формі

Юніорська збірна України з футболу проходить у півфінал юніорського Євро-2024. Вони перемогли лідерів групи - збірну Італії з рахунком 3:2.

Після двох початкових матчів, Україна займала друге місце у своїй групі з двома очками. Щоб гарантувати свою участь у плей-оф, вони повинні були перемогти Італію. Якщо б матч закінчився внічию, Україна потребувала, щоб і паралельний поєдинок Норвегія-Північна Ірландія також завершився таким же рахунком.

Українці відкрили рахунок на 8-й хвилині гри, коли Геннадій Синчук забив гол. Але до перерви Італія зрівняла рахунок.

На початку другого тайму Італія знову вийшла уперед. Але через дві хвилини Україна забила гол з передачі Матвія Пономаренка, який отримав передачу від Тараса Михавка. Рахунок став 2:2.

На 72-й хвилині пенальті отримав Андрій Маткевич. Захисник Італії Крістіан Корраді отримав другу жовту картку та вилучення. Матвій Пономаренко вдалося реалізувати 11-метровий удар, зробивши рахунок 3:2.

Нагадаємо, що поліція Німеччини запобігла терористичному акту перед фіналом Євро-2024 з футболу.