Україна вперше взяла участь у Міжнародній виставці озброєння та техніки DSEI Japan
Журналіст
Ганна Ткач
29.05.2025 - 10:30
700 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: На виставці DSEI Japan українська делегація мала змогу поспілкуватися з представниками оборонних відомств з різних країн та представниками компаній, які виробляють озброєння. Зустрівшись з партнерами, вони обговорили можливості співпраці та обміну технологіями.
Делегація Міністерства оборони України очолена заступником міністра Валерієм Чуркіним відвідала Токіо за запрошенням міністра оборони Японії, щоб взяти участь у Міжнародній виставці озброєння та військової техніки DSEI Japan 2025.
Для України участь в таких заходах є важливою, оскільки сприяє розширенню міжнародного співробітництва в галузі оборони та підвищенню оборонних можливостей країни.
Читайте також
Туск визнав антиукраїнські настрої в Польщі через скандал з орденом Зеленського
сьогодні, 20:00
62 переглянули
Зеленський поставив ультиматум дипломатам через графік ППО
сьогодні, 15:36
73 переглянули

