Україна здобула десяте золото на Паралімпіаді-2024

Україна золотими медалями на Паралімпіаді-2024

На Паралімпіаді в Парижі плавці Ярослав Денисенко та Максим Веракса здобули золото та срібло в класі S12 на дистанції 100 метрів вільним стилем. Денисенко став першим, рухаючись з четвертого місця на перше, а Веракса фінішував першим на стартових 50 метрах. Ілля Яременко посів сьоме місце у фіналі.

З плавання Україна також отримала чотири медалі. Андрій Трусов та Юрій Шенгур стали призерами на дистанції 100 метрів на спині у класі S7. Шенгур здобув золото, а Трусов - срібло. Ігор Німченко став срібним призером на дистанції 100 метрів батерфляєм в класі S10. Данило Чуфаров здобув срібло на дистанції 200 метрів комплексним стилем в класі SM11.

Також варто відзначити перемогу легкоатлетки Наталії Кобзар, яка здійснила свій внесок у загальну перемогу України на Паралімпіаді 2024 року, завоювавши золото в особистій дисципліні.