Українцям краще рідше відвідувати лікарні
Журналіст
Пащенко Ірина
12.10.2022 - 10:46
1789 переглянули
На тлі останніх подій відвідування медичних установ може створити додаткову загрозу. Не дивлячись на те, що під час повітряної тривоги лікарні не приймають пацієнтів, небезпека обстрілів залишається.
Крім лікарень потенційно небезпечними являються університети та офісні будівлі.
Попередження було видано в Києві, та основні застороги можна використовувати в будь-якому регіоні країни.
Якщо є така можливість, представники влади рекомендують обмежити кількість відвідин лікарень. В разі необхідності при першому сигналі повітряної тривоги потрібно покинути будівлю лікарні та перейти в укриття.
Читайте також
Бійка в Раді старійшин Єревана через вибори
сьогодні, 10:08
14 переглянули
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
сьогодні, 09:20
33 переглянули
Український актор створив бренд одягу для військових з протезами
сьогодні, 09:13
41 переглянули
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
48 переглянули
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
41 переглянули

