Українці штурмують ВЛК при ТЦК: часу практично не лишилося

Журналіст
Анна Ткач
29.05.2025 - 19:35
7771 переглянули

Українським військовозобов'язаним необхідно пройти медогляд до 5 червня, як підтвердження розпорядження про мобілізацію в країні. За словами посадовця, той, хто не виконає цю вимогу, може стати об'єктом штрафу та оголошення в розшук.
Вже зараз у медичних установах спостерігаються великі черги, оскільки військовозобов'язані намагаються пройти обов'язковий огляд перед кінцевим терміном.
"Громадяни України віком від 25 до 60 років, які були визнані 'обмежено придатними' до військової служби, зобов'язані до 5 червня пройти повторний медичний огляд", - наголосив Полторакін.
Українцям доведеться терміново вирішити це питання, оскільки порушення терміну може призвести до штрафів та серйозних наслідків.
Читайте також
Водіям приготуватись до нових тарифів з 1 липня? Заява поліції
вчора, 05:36
172 переглянули

Що чекає на ухилянтів після завершення війни: українцям назвали сценарії
10.06.2025 - 20:00
2288 переглянули

Ми можемо мобілізувати 27 тис. людей на місяць – Зеленський
10.06.2025 - 16:16
235 переглянули
