Українці тепер можуть використовувати документи із «Дії» за кордоном
Журналіст
Пащенко Ірина
22.08.2022 - 17:12
5326 переглянули
Кабінет міністрів ухвалив 16 серпня 2022 року Постанову про використання особистих документів з «Дії» за межами України.
Новим документом визначено 58 країн, які опікуються належним захистом персональних даних.
Зараз українці можуть безперешкодно здійснювати передачу персональних даних за межами України через електронний додаток «Дію».
Завдяки цьому іноземні установи можуть отримати доступ до даних людини, яка оформляє там певні послуги.
Персональні дані можуть передаватися за допомогою засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг винятково іноземним субʼєктам, які гарантують належний захист цих даних.
Читайте також
Нацбанк вимагає відсторонити голову Укрпошти через штраф
вчора, 06:28
100 переглянули
У Дії запустили новий сервіс для ветеранів та їхніх родин
17.06.2026 - 14:24
135 переглянули

