Українець Шаломаєв виграв срібло етапу світового туру з настільного хокею

Українець з медаллю на етапі світового туру з настільного хокею

Українець Михайло Шаломаєв став срібним призером етапу світового туру з настільного хокею в Швейцарії, повідомляє Base of Ukrainian Sports.

У фіналі він поступився представнику Латвії з рахунком 4:2.

У півфіналі Шаломаєв переміг чеха Мартіна Мадеру, який займає 20-те місце у світовому рейтингу.

Гліб Стороженко, ще один український гравець, поступився Мадері у матчі за бронзу, ставши четвертим.

Збірна України з боксу також показала сильні результати на молодіжному чемпіонаті Європи 2024 року в болгарській Софії.

Україна здобула перше місце у медальному заліку турніру, на якому виступали 25 українських спортсменів.

Загалом, вони здобули 14 медалей, в тому числі 8 золотих.

На цих змаганнях також виступав Юрій Захарєєв, який став першим боксером в історії, що в один рік став чемпіоном світу на дорослому та молодіжному рівні.

Додатково, у межах чемпіонату України з легкої атлетики, що відбувався в Івано-Франківську, місцева спортсменка встановила всеукраїнський рекорд серед жінок, подолавши дистанцію 35 км за 2 години 48 хвилин та 4 секунди.

23-річна олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх розповіла, що має намір взяти участь ще на кількох Олімпійських іграх.

Наш спортсмен у фіналі поступився представнику Латвії (4:2) та здобув срібну нагороду.
У півфіналі Шаломаєв здолав серйозного суперника – 20-го номера світового рейтингу чеха Мартіна Мадеру.
Варто зазначити, що у матчі за бронзу Мадера переміг з рахунком 3:0 іншого українця, Гліба Стороженка, що у підсумку став четвертим.