Українець виграв історичну медаль України у шосейній гонці на Паралімпіаді-2024

Українець на підіумі гонки Паралімпіади-2024

Український паравелосипедист Павло Баль здобув бронзову медаль на Паралімпійських іграх 2024 в класі H5. Це перша медаль для України в гендбайку на цих іграх, повідомляє Суспільне.

Для 38-річного Павла ці ігри стали дебютними велосипедних Паралімпіадах у його кар'єрі.

Раніше він вже виступив у гонці з роздільним стартом, де посів шосте місце з результатом 46:44.75 хвилини.

У цій гонці Баль стартував третім і пройшов перший відрізок дистанції в 14.2 км за 24:20 хвилини.

На третьому відрізку дистанції в 42.6 км українець опустився на четверту позицію, але в рейтингу він фінішував третім, опередивши Луїса Кошту з Португалії на 53 секунди.

Наталія Ніколайчик, українська дзюдоїстка, також здобула перемогу на Паралімпіаді в Парижі, перемігши японку Сідзуку Хангай у фіналі категорії до 48 кг. Для неї це вже третя золота медаль в кар'єрі на Паралімпійських іграх.