Українець здобув срібло етапу Кубка світу з паркуру

Український спортсмен на призовому місці
Спортсмен з України виборов почесне друге місце на міжнародному змаганні з паркуру.

Українець знову переміг на міжнародному етапі

Богдан Колмаков став срібним призером першого етапу Кубка світу з паркуру, який проходив у Амстердамі. Наш спортсмен здобув друге місце у дисципліні "швидкість", уступивши першість швейцарцю.

Колмаков є першим в історії чемпіоном Всесвітніх ігор з паркуру. В 2022 році у Бірмінгемі відбувся дебют цієї дисципліни на Всесвітніх іграх, де українець також здобув золото на першому в історії чемпіонату світу з паркуру.

Як повідомлялося, російська ковзанярка Ксенія Коржова лайкала дописи на підтримку війни.

Коржова, серед іншого, лайкнула пости з Путіним, російськими військовими та військовою організацією "Юнармія". Така її підтримка викликала обурення у громадськості.

А щодо участі російських спортсменів на Олімпіаді, то чотирьох фігуристів було допущено до відбіркових змагань, але кілька інших атлетів втратили шанс на участь у змаганнях через свою підтримку війни.

Читайте також

Реклама