Українська армія знешкоджує техніку окупантів у "безпечних зонах" Курщини
Журналіст
Ганна Ткач
16.04.2025 - 16:20
909 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Українські підрозділи заявили, що російські війська встановлюють антидронові коридори для пересування техніки у прикордонній Курській області. Проте, вони вдаються протидіяти цим діям. За словами представника ДПСУ Андрія Демченка, ці коридори створюються для захисту російської техніки від наших повітряних засобів. Однак, сили оборони все ж здатні знищити техніку, що пересувається цими коридорами, і навіть групи, які їх облаштовують. Демченко підкреслив, що українські збройні сили будуть продовжувати свої зусилля для знищення цих коридорів та недопущення їх розширення ворогом.
Читайте також
На фронті загинув 38-річний військовий з Канева Іван Козлов
сьогодні, 21:48
9 переглянули
Росія за добу завдала майже 50 ударів по Сумщині та 1050 по Запоріжжю
сьогодні, 21:29
21 переглянули
НАТО переглядає ППО через війну в Україні
сьогодні, 21:13
25 переглянули
Росія завдала понад 1000 ударів за добу по Запорізькій області
сьогодні, 20:32
44 переглянули

