Українські юніори у півфіналі Євро-2024 після нічиєї Франції та Іспанії

Українські юніори в півфіналі Євро-2024

Юніорська збірна України з футболу зіграє у півфіналі Євро-2024 проти Франції, яка завершила груповий етап турніру внічию з Іспанією.

Українці пройшли до плей-оф, перемігши Італію з рахунком 3:2 і зайнявши друге місце у своїй групі. Франція вже була впевнена у своєму вихідному до півфіналу, але Іспанія мала шанс випередити її з перемогою в останньому матчі. Але нічия у цьому поєдинку залишила іспанців на другому місці, що визначило суперника України у півфіналі.

У матчі між Іспанією та Францією було дуже напружено. Французи відкрили рахунок на 13-й хвилині, але іспанці зуміли зрівняти рахунок на 66-й хвилині і навіть вийти вперед на 75-й хвилині. Проте, вони не змогли утримати перемогу, і французи зрівняли рахунок наприкінці матчу.

Півфінальні матчі

• Італія - Іспанія (25 липня, 16:00)
  • Франція - Україна (25 липня, 21:00)

Також відбудеться матч за п'яте місце між Норвегією та Туреччиною (25 липня, 18:30), переможець якого отримає путівку на молодіжний чемпіонат світу-2025.

Фінал Євро-2024 U19 відбудеться 28 липня о 21:00

Нагадаємо, що на 72-й хвилині пенальті заробив Андрій Маткевич, а захисник Крістіан Корраді отримав другу жовту картку і був вилучений. Потім Пономаренко реалізував пенальті і зробив рахунок 3:2.