Українські вчителі почнуть заробляти більше
Журналіст
Пащенко Ірина
30.12.2023 - 15:00
1592 переглянули
Вже з січня 2024 року вчителі в Україні почнуть заробляти в рази більше. Справа у запланованому піднятті зарплати.
Загалом субвенцію на освіту збільшили на 15,5 млрд. грн, що дозволить вже у січні підняти зарплату вчителям. Основна сума піде саме на цю ціль.
Підвищення буде відбуватись у 2 етапи. В січні вона становитиме 10%, а вже у квітні на 12,6%. Якщо у 2023 році середня зарплата вчителів становить 13 тисяч гривень, то після підвищення вона буде близько 16 тисяч грн.
Читайте також
Уряд посилив вимоги до бронювання через зарплати та регіональні критерії
сьогодні, 02:13
59 переглянули
HR-сертифікат відкриває шлях до посад із зарплатою до $140 000
вчора, 06:41
78 переглянули
Вересневе підвищення зарплат вчителям підтвердив Лісовий
22.06.2026 - 16:04
65 переглянули
Фонд держмайна пропонує бонуси за успішний продаж активів
22.06.2026 - 04:48
140 переглянули

