Новий фільм Чернова увійшов до п'ятірки найкращих документалок США
Журналіст
Ганна Ткач
08.12.2025 - 14:00
434 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Український фільм "2000 метрів до Андріївки" потрапив до п'ятірки найкращих документальних стрічок США згідно із Національною радою кінокритиків. Це вже другий успішний проект режисера Мстислава Чернова, який раніше отримав "Оскар". До створення цього фільму долучилися також талановиті українські та зарубіжні кінодіячі, які вміло допомогли реалізувати цю історію на екрані.
Сам фільм розповідає про події в селі Андріївка в часи українського контрнаступу 2023 року, коли бійці, колишні цивільні, борються за кожен метр території, щоб захистити свою країну. Прем'єра стрічки відбулася на фестивалі в США і отримала визнання глядачів і критиків.
Читайте також
Тарантіно та Міноуг знімаються в новому фільмі у Валлії
вчора, 07:32
81 переглянули
Amazon MGM скасувала випуск фільму про повернення Сема Альтмана
22.06.2026 - 20:24
91 переглянули
Анджеліна Джолі вийшла в світ після премʼєри фільму про рак
22.06.2026 - 09:28
173 переглянули
8 фільмів, які доведуть до сліз: добірка найзворушливіших стрічок
21.06.2026 - 13:24
121 переглянули
Джим Керрі веде переговори про повернення до ролі Ґрінча
20.06.2026 - 14:32
132 переглянули
Українцям показали всі кінопрем’єри липня: від Нікчемного до Одіссеї
20.06.2026 - 08:20
124 переглянули

