Україна перемогла Португалію і вийшла на Євро-2020

Цей день увійшов у історію українського футболу.

Вчора, 14 жовтня, наші «козаки» показали світові, як потрібно поводитися з м'ячем. Збірна України перемогла чемпіонів Європи з рахунком 2:1 і достроково пройшла на Євро-2020, посівши перше місце у групі В.

Перший гол за Україну забив Роман Яремчук вже на 6-й хвилині матчу. Другий гол у ворота суперників прилетів від Андрія Ярмоленка на 27 хвилині.

За португальців забив Кріштіану Роналду із пенальті. До слова, це був 700-й гол футболіста, тож матч з Україною зірка запам’ятає на все життя.

Та й наші гравці не забудуть шалену підтримку вболівальників, яка надавала їм сили грати далі: на НСК «Олімпійському» були вщент заповнені трибуни, фани пускали «хвилю», запалювали ліхтарики та кричали «Україна-Україна», а наприкінці матчу над ареною запустили ферейверк.