Україна пройшла у фінал «Євробачення-2021»

Український гурт GO_A опинився в десятці учасників, яким за підсумками першого півфіналу вдалося пройти у фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2021».

Перший півфінал проходив увечері у вівторок, 18 травня, в Роттердамі (Нідерланди). Участь в ньому брали 16 країн: Литва, Словенія, Росія, Швеція, Австралія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія, Азербайджан, Україна, Мальта, пише видання INKORR.com

У фінал пройшли 10 країн-учасниць: Норвегія, Ізраїль, Росія, Азербайджан, Мальта, Литва, Кіпр, Швеція, Бельгія, Україна.

Другий півфінал відбудеться у четвер, 20 травня. Брати участь в ньому будуть Сан-Марино, Естонія, Чехія, Греція, Австрія, Польща, Молдова, Ісландія, Сербія, Грузія, Албанія, Португалія, Болгарія, Фінляндія, Латвія, Швейцарія, Данія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тіна Кароль прокоментувала свої стосунки з Даном Баланом

Фінал «Євробачення» пройде в суботу, 22 травня. У ньому за перемогу будуть боротися 26 країн - по 10 переможців кожного півфіналу, країни «великої п'ятірки», які проходять у фінал автоматично, і країна, яка приймає «Євробачення» цього року. Таким чином, у фіналі відразу будуть представлені Великобританія, Іспанія, Німеччина, Італія, Франція і Нідерланди.

Право провести у себе «Євробачення» Нідерланди отримали після перемоги їх представника Дункана Лоуренса (Duncan Laurence) на конкурсі 2019 року, що проходив в Тель-Авіві (Ізраїль). У 2020 році конкурс був скасований через пандемію коронавіруса.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

249