Уряд виділяє 147,8 млн грн постраждалим від вибуху на Житомирщині: хто отримає допомогу
Журналіст
Ганна Ткач
19.12.2025 - 15:00
309 переглянули
Як повідомляє Мін. Економіки: Сьогодні уряд вирішив виручити Житомирську область, яка постраждала від надзвичайної ситуації, виділивши 147,8 млн грн з державного бюджету. Ці кошти підуть на допомогу мешканцям села Березина, де сталася техногенна катастрофа влітку.
Гроші підуть на відновлення житла для постраждалих громадян, чия власність постраждала від вибуху на місцевому підприємстві. Ця допомога стане важливим кроком у відновленні зруйнованої інфраструктури та підтримці місцевого населення.
Виділення фінансової допомоги допоможе забезпечити необхідну підтримку для жителів області, які постраждали від надзвичайної ситуації, та зменшити наслідки катастрофи для місцевої громади.
Читайте також
Україна представила 15 проєктів на 5 млрд доларів для відновлення інфраструктури
сьогодні, 14:28
20 переглянули
Ексміністр назвав єдиний спосіб врятувати Крим від енергоколапсу
сьогодні, 10:48
57 переглянули
В Ужгороді після п’ятирічної перерви повертається гумористична регата
сьогодні, 10:36
63 переглянули
ЄС перерахував Україні перші 3,2 млрд євро з кредиту на 90 млрд
сьогодні, 06:36
66 переглянули

