Уряд виділяє 224 млн грн на теплопостачання Сумщини: як вирішать проблему 62 тисяч абонентів
Журналіст
Ганна Ткач
03.12.2025 - 21:00
362 переглянули
Як повідомляє Мін. Економіки: Сьогодні уряд України прийняв рішення виділити понад 224 млн грн для Сумської області на придбання блочно-модульних котелень. Це допоможе вирішити проблему з теплопостачанням, забезпечить стабільний опалювальний сезон та уникне надзвичайних ситуацій взимку.
Збільшення напруги та тотальна руйнація теплозабезпечення у регіоні вимагають негайних заходів. Дії уряду спрямовані на стабілізацію ситуації та забезпечення комфортних умов для мешканців області під час опалювального сезону.
Читайте також
Мерц закликав Росію до переговорів і оголосив 4 млрд євро допомоги Україні
сьогодні, 20:04
18 переглянули
Чотири країни виділили понад 3 млн євро на транспорт України
сьогодні, 19:12
39 переглянули
Україна підписала енергетичні угоди на мільярд євро
сьогодні, 17:44
53 переглянули
НАТО готує Україні військову допомогу на 70 млрд євро
сьогодні, 15:48
65 переглянули

