Жахливий злочин поліціянта на Одещині
Журналіст
Пащенко Ірина
17.03.2024 - 21:00
3452 переглянули
На днях у мережі з'явилося відео страшного злочину зі сторони поліціянта. Він два рази переїхав бабусю та залишив її помирати. Пенсіонерці був всього 81 рік та вона померла.
Поліціянт виїжджав з двору заднім ходом та збив бабусю. В авто з ним була його дружина, яка також поліціянтка. Чоловік наїхав на бабусю, а потім вдруге переїхав її. Після цього, як видно з відео, подружжя посадило тіло вмираючої бабусі на лавку у дворі та поїхали геть. Проте злочинці хоча б викликали швидку допомогу.
Бабусю доставили до лікарні, але вона там померла. Завдяки відео ведеться слідство, а злочинців поки відсторонили від обов'язків.
Читайте також
На Київщині чоловік забив співмешканку сокирою через ревнощі
сьогодні, 19:52
38 переглянули
СБУ та ДБР викрили Сівковича у привласненні лікарні на 300 млн гривень
сьогодні, 06:33
76 переглянули

