Черкаська міська Рада проголосувала більшістю голосів за заборону діяльності церков Української православної церкви московського патріархату на території обласного центру.
30 депутатів Черкаської міськради з 42 підтримали суспільну петицію щодо заборони церков московського патріархату.
Деякі промовці стверджували, що органи місцевого самоврядування не мають повноважень щодо заборони діяльності церков. Інші наполягали на обов’язковій підтримці петиції й пропонували звернутися до вірян московської церкви, щоби вони не несли туди свої кошти.
«Ми маємо чітко заявити про свою позицію. Українська православна церква повинна ухвалити рішення: вона підтримує путінську росію чи буде діяти з українським народом», – висловився за підтримку петиції черкаський депутат Павло Карась.
Зараз ні для кого не є таємницею, що московські священнослужителі співпрацюють й всіляко підтримують військову агресію росії проти України. Багато хто з них допомагає окупантом, ховають зброю, якою ворог нищить українські терени і цивільне населення.
Получи доступ в секретный телеграм канал с вакансиями за границей
Зарплаты от 3000 евро
Портал свіжих новин INKORR.
Всі права захищені.
Умови передруку та іншого використання матеріалів видання INKORR.
Партнери сайта:
«Пошук роботи за кордоном»