В Києві знову сталось самогубство підлітків
Журналіст
Пащенко Ірина
02.02.2024 - 09:00
3252 переглянули
Важка ситуація в країні впливає на ментальне здоров’я не тільки дорослих, але й підлітків. На днях в столиці сталось нове самогубство підлітків.
Жертвами стали місцеві мешканки 2006 та 2005 років народження. Дівчата довгі роки були подругами та за невідомими причинами вчинили самогубство. Вони загинули після падіння з великої висоти недобудови.
Цей випадок стався після ще одного самогубства напередодні. Тоді з балкона в Києві стрибнув хлопець з дівчиною. Свої останні хвилини та падіння вони транслювали у прямому ефірі.
Читайте також
Російський волейболіст погрожує вбити дружину перед судом
сьогодні, 05:05
6 переглянули
У Києві через ярмарок змінили маршрути автобусів №46 та №112
вчора, 22:52
64 переглянули
Юний барабанщик з Маріуполя підкорив Київ та отримав визнання від зірок
вчора, 12:29
106 переглянули
Шахрай привласнив 30 тисяч доларів на дрони для ЗСУ
вчора, 01:44
95 переглянули
У Києві зацвіло унікальне тюльпанове дерево віком 100 мільйонів років
22.06.2026 - 19:48
95 переглянули
На кіностудії Довженка паркан, обмотаний навколо дерева вибухом, став експонатом
22.06.2026 - 19:16
85 переглянули

