В Києві дороги "посипатимуть снігом": Кличко знову смішно обмовився
Журналіст
Пащенко Ірина
04.12.2021 - 10:53
2196 переглянули
Столичний мер заявив, що в місті готові і "посипатимуть снігом, розчищатимуть максимально".
Мер Києва Віталій Кличко обмовився під час розповіді про підготовку комунальних служб столиці до снігопадів.
"Усім службам повідомили, будемо посипати снігом, розчищати максимально", – сказав Кличко.
Мер закликав не користуватися взимку власними автомобілями, а пересісти на метро.
"При нагоді раджу користуватися громадським транспортом, тому що завжди, коли сніг, у нас Київ – суцільний затор", – додав Кличко.
Читайте також
У Києві відкрили Вільнюський сквер та пішохідний міст на Оболоні
Прес-реліз
сьогодні, 11:32
57 переглянули
ЄБРР схвалив 150 млн євро на нові вагони для київського метро
сьогодні, 10:40
51 переглянули
У Києві через ярмарок змінили маршрути автобусів №46 та №112
вчора, 22:52
80 переглянули
У Києві зупинили трамваї через аварію на тепломережах
20.06.2026 - 07:12
161 переглянули
Київрада підвищує проїзд у метро до 30 гривень
19.06.2026 - 18:12
150 переглянули
Кличко звинуватив уряд у зриві домовленостей щодо енергостійкості Києва
19.06.2026 - 10:05
143 переглянули

