У Литві відбулася секретна конференція

У Литві на урядовому рівні відбулася секретна конференція, де обговорювали, як використати вторгнення росії в Україну для усунення від влади російського диктатора.

На зустріч прибули близько 70 учасників: колишні провідні політики, експерти, журналісти і правозахисники, зокрема росіяни, які давно живуть за кордоном.

Організацію зустрічі взяв на себе міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсберґіс. Він зазначає, що на закритому форумі учасники не стримувалися у висловлюваннях щодо збожеволілого путіна.

«Він приніс у Росію путінізм так само, як Гітлер свого часу зробив фашизм соціально прийнятним у Німеччині. Ось чому сьогодні до рейху путіна треба ставитись, як до німецького рейху в роки війни з 1939 по 1945 рік. Німців пригнічував Гітлер, так само, як росіян пригнічує путін, але обидва народи полегшили це своїм деспотам», – заявив один з учасників родом з Санкт-Петербургу.

«Руський мір» – це расистська ідеологія. Люди на Заході не усвідомлюють, з яким злом ми маємо справу», – сказав ще один з учасників.

На конференції обговорювали кілька можливих сценаріїв «депутинізації» росії.

Політики та активісти вирішили докласти максимальних зусиль для ліквідації людиноненависницької ідеології російського президента та його оточення.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

740