На Миколаївщині зростає кількість хворих на коронавірус
Журналіст
Пащенко Ірина
26.10.2022 - 09:27
1701 переглянули
Поки на Одещині зменшується кількість хворих на коронавірус, у "сусідів" ситуація погіршується. Як заявляють медики, похолодання дають про себе знати. Жителі Миколаєва стали хворіти частіша, та й стрес впливає на захист імунної системи.
З минулого тижня кількість хворих на ковід збільшилася на 4%. Серед них є діти та дорослі. Зріст захворюваності спостерігається в області та місті Миколаїв.
Потрібно також враховувати, що кількість медиків в зоні активних воєнних дій суттєво зменшилася, а тому навантаження на медичні заклади в рази більше.
Читайте також
За тиждень в Україні на грип та COVID-19 захворіло понад 117 тисяч людей
06.05.2026 - 19:28
278 переглянули
Лікарка заявила про випадки раку після COVID-вакцинації: що відомо
05.05.2026 - 22:52
328 переглянули
Повернення коронавірусу до змученого людства
15.03.2024 - 15:00
1140 переглянули
Стало відомо про нову обов'язкову вакцинацію в Україні
02.03.2024 - 18:00
2422 переглянули

