В Одесі безхатько помстився чоловіку, бо той не пустив його в під'їзд
Журналіст
Ганна Ткач
16.02.2025 - 10:15
1210 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У Одесі безхатько підпалив автівку чоловіку, через те що він його не впустив в під'їзд будинку. Поліція Одеси виявила злочин, яким займався 50-річний мешканець міста. Про це повідомила ГУНП в Одеській області.
За повідомленням, пожежники повідомили поліцію, що автомобіль Volkswagen загорівся на одній з вулиць Пересипського району Одеси. Задню частину легковика пошкоджено вогнем.
Розслідувачі встановили, що вогонь спричинив безхатько 50 років без постійного місця проживання.
Слідчі вилучили ряд речових доказів, які направили на експертизу. Також поліцейські встановили, що злочин був скоєний, щоб помститися власнику легковика 30 років, який не дозволив йому увійти в під'їзд багатоповерхівки, де
Читайте також
В Одесі ціни на готелі сягнули 126 тисяч гривень за тиждень
сьогодні, 18:08
69 переглянули
Трагедія на воді: на Одещині припинили пошуки 10-річної дівчинки
вчора, 13:52
126 переглянули
Пляж Відрада в Одесі закрили після загибелі жінки через атаку РФ
вчора, 06:44
112 переглянули
Атака дрона на пляж в Одесі: загинула 26-річна киянка
24.06.2026 - 19:20
180 переглянули
Росіяни вразили три цивільні судна в Одеській області
24.06.2026 - 17:20
131 переглянули
103-річний ветеран із Одещини щодня п’є домашнє вино та донатить на ЗСУ
24.06.2026 - 16:28
111 переглянули

