В Одесі в катакомбах знайшли новонароджене дитя
Журналіст
Пащенко Ірина
31.10.2022 - 08:34
22059 переглянули
Під час чергового рейду в катакомбах Одеси поліція знайшла немовля. Як стало відомо, йому було всього 2 дні від народження.
Мати дитини – людина з наркотичною залежністю, та вона особливо не хвилювалася за безпеку своєї дитини. Хлопчика одразу доставили до лікарні, та наразі його стан задовільний.
За попередньою інформацією, хлопчика також народили в катакомбах, а тому йому не надавали ніякої допомоги. Про долю матері поки невідомо.
Читайте також
Росія вночі вдарила по енергетиці Одещини: є постраждалий та пожежа
вчора, 23:20
33 переглянули
У дитячих іграшках в Україні виявили тонни отруйного свинцю та кадмію
вчора, 20:21
57 переглянули
В Одесі ціни на готелі сягнули 126 тисяч гривень за тиждень
вчора, 18:08
73 переглянули
Дитячий петриківський розпис прикрасив вибиті вікна готелю Україна в Києві
вчора, 04:20
81 переглянули
Київ запускає табір для дітей з інвалідністю
вчора, 00:40
79 переглянули
На Дністрі за добу зникли четверо людей, серед них троє дітей
25.06.2026 - 20:16
97 переглянули

