На Одещині зменшується кількість хворих на коронавірус
Журналіст
Пащенко Ірина
25.10.2022 - 11:00
1836 переглянули
В Україні, як і для прикладу на Одещині, за останній тиждень зменшилась кількість інфікування ковідом. Найменший показник серед дорослих, кількість інфікувань на Одещині зменшилась на 17%, діти також хворіють рідше. Показник серед дітей зменшився на 4%.
За останній тиждень в Одеській області захворіло 160 людей, що доволі низький показник. Для прикладу, тиждень до того кількість хворих була понад 300 українців.
Читайте також
Вчені з’ясували, що запускає хворобу Альцгеймера всередині нейронів
22.06.2026 - 17:12
91 переглянули
Син Сумської екстрено госпіталізований через апендицит
20.06.2026 - 18:48
189 переглянули
Олені стали заразними задовго до перших симптомів смертельної хвороби
20.06.2026 - 14:28
168 переглянули
Навіть без симптомів: дикі олені поширюють смертельну хворобу
20.06.2026 - 12:00
155 переглянули
Вчені виявили ген, що спричиняє важкі хвороби кишківника
18.06.2026 - 18:40
169 переглянули

