В одному з АТБ Луцька знайшли 200 грам розлитої ртуті (фото)
Журналіст
Пащенко Ірина
04.11.2021 - 08:28
2113 переглянули
Поліетиленовий пакет, з якого розлилося близько 200 грам небезпечної речовини, лежав у камері для зберігання речей.
В одній із камер зберігання речей у супермаркеті АТБ у Луцьку в середу, 3 листопада, було виявлено розлиту ртуть.
Відвідувачів евакуювали, повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.
Поліетиленовий пакет, з якого розлилося близько 200 грамів небезпечної речовини, було виявлено близько шостої години вечора.
На місце прибули співробітники відділення радіаційно-хімічного захисту та оперативно-координаційний центр ДСНС у Волинській області.
"Фахівці цивільного захисту здійснюють збирання ртуті у спеціальну ємність, роблять демеркуризацію об'єкта. Постраждалих немає", - зазначили рятувальники.
Читайте також
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
сьогодні, 09:20
55 переглянули
Хлопчик застряг ногою в річці під Києвом: рятувальники ДСНС звільнили дитину
сьогодні, 08:08
70 переглянули
Лавров матюкнувся та переплутав ЛНР з Лаосом на Генасамблеї ООН
сьогодні, 03:12
77 переглянули
У Києві прокатний велосипед опинився на даху зупинки
сьогодні, 01:32
70 переглянули

