В Охматдиті пришили палець хлопчику з окупації
Журналіст
Пащенко Ірина
29.08.2022 - 14:01
2009 переглянули
У Києві хлопчику пришили повністю відірваний палець. Батько дев'ятирічної дитини вивіз його з окупації, але з серйозною травмою. Реплантацію провели в київській лікарні. Операція пройшла без ускладнень і хлопчик швидко відновлюється.
Раніше хлопчик проживав в окупації в селі під Києвом, але втратив 2 пальці внаслідок нещасного випадку. Батько спробував зарадити біді, але з окупованого села неможливо було виїхати на машині швидкої допомоги. Чоловік вирішив йти напролом.
Батькові вдалося вивезти дитину, де хлопчику провели операцію, в результаті пришили один палець, а другий виявився не настільки пошкодженим. До операції було залучено декілька фахівців.
Читайте також
США та Ізраїль не досягли головних цілей війни з Іраном
сьогодні, 09:01
13 переглянули
Краматорськ руйнують авіабомби та дрони
сьогодні, 08:40
27 переглянули
Путін готує велику мобілізацію на жовтень через провали в Україні
сьогодні, 08:04
36 переглянули
У Києві стартує культурний липень: концерти, прем’єри та виставки
сьогодні, 08:01
35 переглянули

