В ОП анонсували телефонні переговори Зеленського з Байденом
Журналіст
Пащенко Ірина
01.12.2021 - 13:29
1565 переглянули
Президенти України та США поговорять до та після спілкування Байдена з президентом Росії Путіним, каже Єрмак.
Президент України Володимир Зеленський проведе кілька телефонних переговорів із президентом США Джо Байденом.
Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів голова офісу президента Андрій Єрмак.
"З американцями у нас сьогодні контакти на дуже високому рівні практично кожні кілька днів. Наприклад, очікується телефонна розмова Байдена з Путіним. І я знаю, що до цього буде розмова президента США із президентом України", - сказав він.
Єрмак уточнив, що розмови відбудуться "і до, і після".
"Точно буде одна розмова з президентом, а можливо, й дві", - сказав голова ОП.
За словами Єрмака, можливо, до розмови з Путіним буде розмова з держсекретарем Ентоні Блінкеном, а потім – з президентом, але така розмова "точно буде".
Читайте також
З полону повернули 160 захисників Маріуполя та Азовсталі
сьогодні, 09:28
39 переглянули
Україна повернула з полону 160 військових, які були в неволі з 2022 року
сьогодні, 08:36
47 переглянули
Україна повернула з російського полону 160 військових
сьогодні, 08:12
42 переглянули
НАТО попередило про можливу провокацію Росії проти Балтії чи Польщі
сьогодні, 06:24
74 переглянули
ЄС пропонує Україні економічний бонус до вступу
сьогодні, 03:56
69 переглянули
Арестович визнав помилковість своїх прогнозів щодо війни
сьогодні, 00:28
71 переглянули

