В Україні заборонили три лікарські препарати

В Українських аптеках заборонена реалізація трьох лікарських препаратів: знеболюючого "Ренальган-Біолік", антисептика "Біосепт" і назального спрею "Назо-спрей".

Відповідні розпорядження, підписані 23 серпня, повідомляє на своєму офіційному сайті Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

"Заборона "Біосепта" і "Назо-спрея" - тимчасові. Що стосується "Ренальган-Біоліка", то аптеки зобов'язані знищити наявні запаси препарату або ж повернути його виробнику", - йдеться у повідомленні.

"Ренальган-Біолік" використовується для симптоматичного лікування больового синдрому при спазмах гладкої м'язової тканини внутрішніх органів.

Український антисептик "Біосепт" призначається для дезінфекції шкіри рук. Його заборона пов'язана з "невідповідністю вимогам аналітичної нормативної документації до реєстраційного посвідчення".

Держслужба зобов'язала аптеки помістити тимчасово заборонені препарати в карантин до наступного розпорядження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Уряд заборонив боржникам продавати свої авто

17 серпня в Україні заборонена реалізація 68 лікарських препаратів, 43 з яких - російського виробництва. Основною причиною заборони є ввезення даних препаратів на територію України з порушенням вимог законодавства. Усі аптеки повинні знищити зазначені препарати або повернути виробникові.

До слова, серед заборонених препаратів є ліки українського, німецького, польського, угорського, болгарського, бельгійського, французького, румунського, датського, іспанського, італійського й австрійського виробництва.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

246