В Запоріжжі не буде референдуму?
Журналіст
Пащенко Ірина
12.09.2022 - 12:02
3200 переглянули
Як стало відомо 12 вересня, росіяни, які захопили частину Запоріжжя, бояться проводити референдум про приєднання до Росії. Планувалося, що він дозволить виправдати варварські дії країни-окупанта.
Якщо довіряти російським каналам новин, то голосування проводити в даних умовах небезпечно.
Потрібно почекати кращих та безпечніших часів.
Причину скасування референдуму ЗМІ не повідомляють, та очевидні проблеми окупантів, пов’язані з контрнаступом ЗСУ, ігнорувати не виходить. Українці сподіваються, що про референдум вдасться забути, як про страшний сон.
Читайте також
Україна та Польща готують меморандум про спільного ворога Росію
сьогодні, 14:12
26 переглянули
Пікалов розповів, чому з Кварталу пішли Кравець, Спонару та Тріо різні
Точка зору
сьогодні, 13:50
42 переглянули
Патрульна поліція показала відео роботи після ракетного удару по Кривому Рогу
сьогодні, 13:32
33 переглянули
ЗСУ завдали удару по заводу ракетних компонентів у Воронежі
сьогодні, 13:28
34 переглянули
ДТЕК оприлюднив план енергетичного переходу України
сьогодні, 12:48
45 переглянули

