Вагнерівці планують повернутися до України та воювати
Журналіст
Пащенко Ірина
30.06.2023 - 14:53
1763 переглянули
Не так давно “Вагнер” покинув поле бою, а вже збирає нових найманців. Вони хочуть повернутися до України та знову воювати.
Журналісти провели розслідування та виявилось, що центри вербування до “Вагнеру” в Росії продовжують працювати та приймати заявки. В цих центрах також підтвердили й статус контракту.
Не так давно Міноборони Росії оголосило, що всі найманці будуть їм підпорядковуються. Через це похитнулась довіра найманців до подібних організацій. Проте центри вербування повідомляють, що контракт підпорядковується “Вагнеру”, а не Росії.
Читайте також
Скандальний дует Анна-Марія виступить у Києві на День Конституції
сьогодні, 04:57
64 переглянули

