Вагнерівці повінстю покинули Бахмут
Журналіст
Пащенко Ірина
27.06.2023 - 14:17
3850 переглянули
Сергій Череватий розповів про те, як вагнерівці тікали з Бахмуту. Загалом багато українських військових впевнені, що заколот Пригожина був прикриттям повного безсилля вагнерівців на фронті. Сергій Череватий каже, що тікали бійці “Вагнеру” з ганьбою.
Зараз там головною діючою силою є повітряно-десантні підрозділи противника. І це чіткий маркер, що для них важливий Бахмут і важливо його втримати. За 10 місяців вони його не змогли взяти і втратити його швидко – це було б піком приниження.
Наразі під Бахмутом залишились інші угруповання, які поєднані з Міноборони РФ.
Наразі доля вагнерівців залишається невизначеною, хоча Пригожин завіряє, що все йде за планом та він наразі задоволений своїм положенням.
Читайте також
Росіяни вдарили по рятувальниках ДСНС у Нікополі під час гасіння пожежі
сьогодні, 06:08
42 переглянули
У Павлограді пошкоджено житлові будинки через надзвичайну ситуацію
сьогодні, 06:01
38 переглянули
Прикордонники не фіксують загрози з боку Білорусі
сьогодні, 05:56
40 переглянули
Лавров заявив про провал посередництва Заходу у війні
сьогодні, 05:25
43 переглянули

