Вагнеровці повернулись до Бахмуту
Журналіст
Пащенко Ірина
14.02.2024 - 06:00
2163 переглянули
Не так давно, ще при живому Пригожину, "Вагнер" покинув Бахмут. Далі події розвертались надзвичайно швидко, проте вже в вересні зʼявилась інформація, що вагнеровці повернулись до України.
Оператори українських дронів повідомляють, що вагнеровці вже мають нових командирів та повернулись до бою. Кількість нових загонів невідома.
Перед цими заявами схожою інформацією ділились й російські військкори. Мовляв, їх головною задачею є повернення втрачених за цей час позицій.
Читайте також
Росіяни вдарили по рятувальниках ДСНС у Нікополі під час гасіння пожежі
сьогодні, 06:08
42 переглянули
У Павлограді пошкоджено житлові будинки через надзвичайну ситуацію
сьогодні, 06:01
38 переглянули
Прикордонники не фіксують загрози з боку Білорусі
сьогодні, 05:56
40 переглянули
Лавров заявив про провал посередництва Заходу у війні
сьогодні, 05:25
43 переглянули

