Варіанти внутрішнього оздоблення приміщення

Внутрішнє оздоблення - це останній етап усього капітального або косметичного ремонту. Його зовнішній вигляд, специфіка і якість залежить від тих матеріалів, які використовуються, від техніки укладання та майстів. Завдяки широкому асортименту і доступності в магазинах, обробка дозволяє створити неповторний і оригінальний дизайн екстер'єру або інтер'єру будь-якої будівлі.  Тимпаче, якщо робота виконана професіоналами https://dizayn-interera.moscow/remont-kvartiry/, які гарантують не лише якість покриття, алей гарантію на зроблену роботу.

Отже, головними якостями для інтер'єрного дизайну є:

1.Привабливість.

2.Безпечність.

3. Міцність.

4.Екологічність.

5.Стійкість до перепаду температурних режимів в різні сезонні і погодні умови.

Для внутрішніх робіт часто застосовують: натуральне дерево; декоративну шпаклівку; керамічну і скляну плитку; різноманітні панелі.

Матеріал вибирають виходячи з кімнати, де будуть проводитися роботи: спальня, кухня, ванна кімната, дитяча та інші приміщення.

Роботу слід розпочати зі стін. Спочатку їх потрібно добре вирівняти. Для цього використовують шпаклівку, яку можна класти «мокрим» або «сухим» способом. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Тому, варто врахувати всі особливості приміщення. З «мокрою» доведеться довше повозитися, зате вона надійно захищає стіни від гризунів і комах. «Сухий» спосіб» досить швидкий, але, не завжди доречний.

Традиційний матеріал декорування стін - шпалери. Завдяки їх величезному асортименту, можна зробити будь-який інтер'єр особливим. Вони змінюються з легкістю, не вимагають складних підготовчих робіт. Результат видно відразу. У продажу є кілька типів шпалер:

- паперові. Прості, акуратні, не дорогі.

- вінілові. Міцні, щільні, вологостійкі.

- акрилові. Варіант, який за характеристиками зайняв місце між паперовими і вініловими.

- флізелінові. Дають можливість стінам «дихати» і піддаються багаторазовому перефарбуванню.

- фотошпалери. Яскраві малюнки, за допомогою яких створюють акценти на стінах.

Більш вартісний матеріал для декору стін - натуральний камінь. Такий вид надає дизайну аристократичності і ексклюзивності. Монтаж і укладання не складні, до того ж не відрізняються від укладання керамічної плитки. Підготувати стіну, укласти основу (металеву сітку), наклеїти камінь спеціальним клеєм і готовий результат. Готову поверхню обробити зовнішнім складом.

У середині житлових кімнат можна побачити штучну вагонку. Але, це поганий варіант облицювання. Вона легко загорається і досить токсична. Від вологості змінює свою фактуру. Інша справа натуральна дерев'яна вагонка.

Важко уявити кухню, ванну кімнату або інше приміщення з високою вологістю, без красивої і практичною плитки. З її допомогою майстра навчилися створювати красиві композиції з яскравими акцентами. Її переваги: легкість в укладанні, міцність, відмінно піддається очищенню від забруднень, не втрачаючи свого привабливого вигляду, великий асортимент для вибору. Сам процес облицювання плиткою трудомісткий, такий, що вимагає педантичності і уваги. Але, результат того вартий.

Таким чином, створюючи облицювання квартири необхідно детально продумати план, намалювати схему розташування предметів і творити за власними ескізами.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!