Вбивство активіста Ганула розслідують за трьома версіями
Журналіст
Ганна Ткач
15.03.2025 - 14:30
667 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Українську поліцію активно розслідують вбивство активіста Дем'яна Ганули в Одесі. Розглядаються три можливі версії злочину. Про це повідомив заступник голови Національної поліції Андрій Нєбитов.
Одна з версій - замовлене вбивство, пов'язане з професійною та громадською діяльністю Ганули. Друга - особиста неприязнь до активіста. Третя - російський слід через його проросійську позицію.
Підозрюваний намагався сховатися від правоохоронців, наприклад, за кордоном або на іншій території України
Наголосивши на питанні легалізації короткоствольної зброї для самозахисту, Нєбитов зазначив, що це питання мають вирішити законодавці і фахівці.

14 березня сталася трагічна подія, коли чоловік вбив перехожого в Одесі. Потерпілим виявився активіст Ганул. Пізніше затримали підозрюваного у вбивстві.
Читайте також
В Одесі внаслідок російської атаки постраждали троє людей
вчора, 12:08
157 переглянули
В Одесі через відключення підстанцій зупинилася частина трамваїв і тролейбусів
25.08.2026 - 10:03
183 переглянули
Макфол пояснив убивство Нємцова його словами про Україну
24.08.2026 - 16:57
354 переглянули
Депутата Одеської облради судитимуть за недостовірне декларування на понад 1,3 млн доларів
23.08.2026 - 19:47
248 переглянули

