У Чорному морі з'явилася отруйна риба: наслідок рекордного потепління
Журналіст
Ганна Ткач
05.10.2025 - 22:15
727 переглянули
Влітку 2025 року в Чорному морі з'явилися інвазивні види риб з Червоного моря, які раніше там не зустрічалися. За інформацією від учених, одним із таких видів є отруйна риба тетраодон сріблястий, яка вже встигла адаптуватися до нових умов. За висновками дослідників, поява цих риб у Чорному морі відбулася через вплив глобального потепління та зміни клімату. Підвищення температур води стало сприяти виживанню таких видів, які раніше жили лише в більш теплих водах Червоного моря. У 2024 році було зафіксовано рекордно високі температури поверхні моря як у Європейському регіоні, так і в Україні. Ці зміни викликані глобальним потеплінням, яке впливає на клімат і середовище на Землі.
Читайте також
Коали вижили після кліматичної кризи 100 000 років тому
вчора, 22:32
52 переглянули
Туристів у Середземномор'ї попереджають про небезпечну рибу та 44-градусну спеку
22.06.2026 - 19:40
117 переглянули
Земля отримає власний "чорний ящик" для запису клімату
22.06.2026 - 17:16
94 переглянули
Південь України накриють масштабні пилові бурі через знищення лісосмуг
22.06.2026 - 04:36
113 переглянули
Найбагатші люди винні довкіллю до 5,7 трильйона доларів щорічно
22.06.2026 - 03:20
119 переглянули
Найбагатші люди світу винні планеті трильйони доларів
22.06.2026 - 00:12
124 переглянули

