Вчителька з Вінниці допомагала чоловікам втекти за кордон: деталі схеми

Вчителька допомагає чоловікам втекти за кордон
Вчителька з Вінниці організувала втечу чоловіків за межі країни: шокуючі подробиці.

Підозра вчителці у незаконному переправленні осіб через кордон

Вчителька одного з ліцеїв у Вінниці отримала підозру у вчиненні злочину - в організації незаконного переправлення людей через державний кордон України. За інформацією Вінницької обласної прокуратури, 57-річна педагогиня, за попередньою змовою, обіцяла організувати нелегку подорож для військовозобов'язаного особи до Молдови.

Під час стика з охочим до виїзду з України, жінка детально пояснила процес нелегального перетину кордону та запросила за це $16 тис. Однак, правоохоронці затримали її в момент отримання грошей.

Наразі вирішується питання про запобіжний захід для підозрюваної - чи буде вона триматися під вартою. За цей тип злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі від 7 до 9 років, заборони на певні посади та конфіскацією майна.

Нещодавно в Києві також повідомили про ухвалення підозри 40-річному організатору схем незаконного перетину кордону та його 28-річному клієнтові.

Аналіз

Ця новина свідчить про поширення незаконної діяльності у сфері переправлення осіб через кордон. Правоохоронні органи активно припиняють подібні злочинні схеми, що говорить про ефективність їхньої роботи в цьому напрямку. Важливо тримати ситуацію під контролем та недопускати подібних порушень в майбутньому.

Читайте також

Реклама