Ведучий Анатолій Анатоліч втретє стане батьком

Стать дитини подружжя поки не знає.

Ведучий програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Анатолій Анатоліч і його дружина Юла втретє стануть батьками. Про це канал повідомив 24 лютого, пише видання INKORR.com

«Карантин ми провели справді з користю – ми були разом небачену раніше кількість часу і зрозуміли в черговий раз як ми щасливі всі разом, – розповів Анатолій Анатоліч. – Готували себе і старших дочок морально. Ми вчотирьох дуже близькі і нам було важливо, щоб все було за бажанням і сплановано».

Ведучий зізнався, що завести третю дитину з дружиною планували досить давно. За його словами, доньки Аліса та Лоліта відреагували на таке рішення по-різному. Старшу дочку довелося готувати близько року, а молодша з радістю сприйняла таку ідею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Періс Хілтон виходить заміж

«Поки ми не знаємо стать. Ми тільки припускаємо. Наприклад, Юла стала їсти багато картоплі і взагалі перестала їсти солодке. Полюбила оселедець і відвернуло від молока. Але поки що недостатньо великий термін, щоб дізнатися. Чекаємо (усміхається). Народити сина для нас ніколи не було надметою. Але якщо в цей раз буде син, це буде цікаво і пощастить випробувати зовсім інші відчуття. Син – це не донька, як би банально це не прозвучало», – сказав Анатолій Анатоліч.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: