Від 63 гривень: Метро, Варус та Ашан змінили ціни на яйця, вершкове масло та соняшникову олію


Змінилися ціни на яйця та масло в супермаркетах
У січні 2025 року виявлено зміни в цінах на курячі яйця, вершкове масло та соняшникову олію в супермаркетах. Ця інформація була опублікована на порталі Мінфін.
Найвиразніше зниження цін зафіксовано на курячі яйця. Наприклад, ціна на десяток яєць категорії С1 марки "Квочка" скоротилася з 78,40 до 63,90 грн у середньому. Аналогічні зміни спостерігаються і для інших брендів, наприклад, ціна на десяток яєць "Ясенсвіт" знизилася з 78,06 до 69,60 грн, а упаковка з 30 штук тепер коштує 200,55 грн замість 235,90 грн.
Ціни на вершкове масло незначно зростають. Масло "Селянське" практично залишилося на тому ж рівні, тоді як масло "Яготинське" вирісло з 102,95 до 104,95 грн.
За соняшникову олію також спостерігається незначне зростання цін. Наприклад, ціна на рафіновану олію "Олейна" підвищилася з 65,87 до 69,00 грн, а "Щедрий Дар" подорожчав з 73,46 до 74,76 грн.
У загальному, покупці зі січня стали більш уважними до цін на продукти харчування в супермаркетах.
Читайте також




