Відновлення свідоцтва про народження

Документи на видачу дубліката втраченого свідоцтва про народження дитини можна отримати в органах РАЦС за місцем його знаходження, тобто в тому органі РАЦС, де воно було видано спочатку, або скористатись послугами компанії https://abc-lviv.com.ua/pereklad/vytrebuvannia-dokumentiv/vidnovlennia-svidotstva-pro-narodzhennia. Також на сайті можна ознайомитися з рекомендаціями щодо відновлення свідоцтва про народження, які Вас можуть цікавити.

Втрачено свідоцтво про народження що робити

Свідоцтво про народження видається батькам або законному представнику дитини, опікуну, піклувальнику, органу опіки та піклування.

  • Свідоцтво про народження має бути в наявності у кожного громадянина, який досяг 14 років.
  • Воно засвідчує його особу і містить відомості про громадянство особи, яка народилася від матері, яка має громадянство України.
  • Свідоцтво також підтверджує факт спорідненості з батьками, братами, сестрами та іншими родичами.

Якщо свідоцтво втрачено, то отримати дублікат можна в наступних випадках: якщо документ не був знайдений, його необхідно відновити. В даний час в рішенні представленої проблеми вам допоможуть кваліфіковані експерти. Досить звернутися в агентство ABC Center

Які документи потрібні для оформлення відновлення свідоцтва про народження?

Відновлення документів досить серйозне питання, яке вимагає відповідального підходу. Тому заздалегідь підготуйтеся перед тим як подавати заяви. Для відновлення свідоцтва вам знадобляться:

  • Паспорт одного з батьків.
  • Свідоцтво про народження.
  • Якщо є довідка з пологового будинку, то її теж візьміть.
  • Якщо ви ще не перебуваєте в шлюбі, то паспорт іншого з батьків та його свідоцтво про народження (або ваше, якщо шлюб не зареєстрований).
  • Якщо в РАЦСі, що видав свідоцтво, немає інформації про реєстрацію вашої дитини, то вам потрібно буде написати заяву на офіційному бланку адміністрації.

Бланк заяви можна взяти в адміністрації або завантажити з офіційного сайту. Заява буде розглянута протягом місяця. Після чого вам буде видано нове свідоцтво. Все це в сукупності допоможе вам досягти бажаного успіху.

Якщо ж ви перебуваєте в шлюбі, то досить тільки вашого свідоцтва про народження. Якщо ви хочете відновити свідоцтво вже після того, як ваш шлюб зареєстрував РАЦС, то вам доведеться ще раз звернутися до цього ж органу. І ще раз заплатити держмито.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

75