Відволіклась на телефон: під Харковом потяг на смерть збив дівчину (фото)
Журналіст
Пащенко Ірина
20.10.2021 - 11:36
3893 переглянули
У селищі Пісочин Харківської області потяг на смерть збив 19-річну дівчину.
Відео інциденту згодом потрапило в соціальні мережі.
На ролику видно, як на залізничному переїзді дівчина пропустила один поїзд, однак коли ступила на рейки, її збив проїжджаючий повз другий состав.
Відзначимо, що рейки вона переходила з мобільним телефоном в руках. Можливо, через загальний шум на переїзді вона не почула, що їде ще один потяг.
В результаті чого машиніст не встиг загальмувати і на повній швидкості збив дівчину. Її травми виявилися несумісні з життям.
В обставинах події розбираються правоохоронці.
Читайте також
Хлопчик застряг ногою в річці під Києвом: рятувальники ДСНС звільнили дитину
сьогодні, 08:08
37 переглянули
Лавров матюкнувся та переплутав ЛНР з Лаосом на Генасамблеї ООН
сьогодні, 03:12
72 переглянули
У Києві прокатний велосипед опинився на даху зупинки
сьогодні, 01:32
63 переглянули
Помер музичний продюсер Клайв Девіс
сьогодні, 00:00
88 переглянули
На фронті загинув 38-річний військовий з Канева Іван Козлов
вчора, 21:48
76 переглянули
Франція стала епіцентром смертельної спеки: 18 загиблих
вчора, 20:44
71 переглянули

