Віктор Павлик втрутився у скандал між колишньою та нинішньою дружинами

Артист пообіцяв віддати ексдружині все спільно нажите майно, щоб покінчити з конфліктами.

Віктор Павлик вперше втрутився скандал, який спалахнув між його колишньою та нинішньою дружинами. Нагадаємо, сьогодні Катерина Репяхова заявила, що її рекламодавців атакували боти, і вона здогадується, чиї це заслуги. У відповідь Лора Созаєва публічно образила Репяхову у своєму відеозверненні.

Після цього Віктор Павлик вперше публічно втрутився у вже не першу сварку дівчат. У своєму Instagram артист заявив, що незважаючи ні на що, весь час намагався всіляко підтримувати Лору. Однак останні висловлювання ексдружини проти його нинішньої коханої перейшли усі рамки.

Я дуже сильно поважаю свою колишню дружину, я їй сильно вдячний багато за що. Я підтримував її завжди, все, що від мене залежало. А іноді навіть проти волі моєї теперішньої дружини. Але!!! Вкотре бачити образливі слова від колишньої в сторону моєї дружини, я не маю сил. Так буває … наші дороги розійшлись. Я пішов ! І я хотів цього ! І я не жалкую ні про що. Катя мені подарувала друге життя, — заявив Віктор Павлик.

Артист також зазначив, що на цьому хотів би поставити крапку у їхніх стосунках із Лорою. Павлик готовий віддати їй все спільно нажите майно, щоб покінчити з усіма скандалами.

Я тобі Лора, віддам все, що ми нажили. Мені нічого не потрібно, головне, будь щаслива! Дуже тебе прошу! Просто будь щаслива. І надалі я тобі нічого не винен, — написав співак.