Німеччина стала лідером імпорту українських заморожених овочів: дані митників
Журналіст
Ганна Ткач
31.08.2025 - 10:15
803 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Згідно із звітом Державної митної служби, Німеччина очолила список найбільших покупців українських овочів. Протягом перших семи місяців 2025 року українські фермери відправили за кордон 6,2 тисячі тонн заморожених овочів, заробивши 6,1 мільйона доларів.
«Основними покупцями українських заморожених овочів стали німці, які купили майже третину від усього обсягу (30,5%). Польща посідає друге місце з 24,1%, італійці стали третіми з 10,6%. Тим часом Україна сама закупила за кордоном 7,6 тисячі тонн овочів на суму 10,1 мільйона доларів. Наш імпорт виявився дуже залежним від постачальників з Польщі, які забезпечили 73,4% усіх закупівель, в той час як Бельгія та Іспанія відіграли менш значущу роль - 14,1% і 3,5%, відповідно».
Дані цього звіту свідчать про те, що українські овочі добре цінуються на міжнародному ринку, зокрема в Німеччині. Це може сприяти подальшому зростанню експорту сільськогосподарської продукції та розвитку українського сільського господарства в цілому.
Читайте також
Зеленський зустрівся з Притулою та обговорив експорт зброї
вчора, 12:40
153 переглянули
Шредер прибув до Москви напередодні економічного форуму
вчора, 10:28
149 переглянули
Канцлер Німеччини закликав ЄС відкрити перший кластер переговорів з Україною
вчора, 06:12
183 переглянули
Німецьких політиків звинувачують у шпигунстві через поїздку до Путіна
вчора, 01:48
176 переглянули
Україна встановила рекорд атак на російські НПЗ у травні
01.06.2026 - 22:01
252 переглянули

